אודות החברה

קופות רושמות

Rnet – פתרונות לרשתות קמעוניות

Rnet הוקמה בשנת 2006 על ידי יזמים פרטיים על מנת לפתח פתרון קמעונאי מלא החל מעסקים קטנים ובינוניים ועד לרשתות בעלות עשרות נקודות קצה.

הפתרון אותו מציעה Rnet הינו מודרני חדשני ומרכזי עבור ניהול עסק קימעונאי ומקנה יכולות ניהול של:

  • מלאי
  • לקוחות
  • מבצעים
  • הנח”ש ועוד


החברה מעסיקה במרכז הפיתוח והתמיכה בישראל כ-20 עובדים ביניהם מתכנתים, אנשי מכירות, מנהלי פרויקטים, צוות תמיכה מקצועי במענה מיידי, צוות הדרכה והטמעה וכן בכירים בעלי נסיון רב בתחום הקימעונאות המיחשוב והניהול הקימעונאי – אשר מכירים היטב את צרכי השוק הקמעונאי, את הפתרונות הקיימים ואת מה שחסר היום על מנת לנהל עסק יעיל חסכוני וריווחי.

מה עושה אותנו טובים יותר?

Rnet נותנת לך פתרון ייחודי וחדשני שהוא בבחינת פריצת דרך בתחום מיחשוב עמדות המכירה.
מהירות ההתקנה ופשטות ההפעלה של המוצר הינם תוצאה של ארכיטקטורה חדשנית ושל פיתוח בן מספר שנים של מנועים מתקדמים לסינכרון הנתונים בין הקופות למרכז הרשת.

גם זה נבנה על בסיס תשתיות שפותחו וקיימות .BI כלי הניתוח והדוחות במערכת מהווים את קצה הטכנולוגיה בעולם הטכנולוגיה רק בעת האחרונה ממש. מנהלי המוצר, מנהלי הפרויקטים, אנשי התמיכה ואנשי המכירות הינם אנשים בעלי ידע ונסיון רב, מתוך היכרות עם מוצרים אחרים, היכרות עם השוק הקמעונאי ועם הצרכים המיוחדים לו.

האנשים שלנו בRnet יתנו לך את הפתרון הטוב ביותר עבורך שמבוסס על שנות נסיון רבות ועל הדור החדש ביותר של הטכנולוגיה, ומעל הכל- שאיפה מתמדת למצוינות בשירות.