קופה רושמת

מאמרים

רוצים לשדרג את בית העסק שלכם? מוצאים את עצמכם עם עומס עבודה מול לקוחות? זה הזמן לשכור קופה רושמת מתקדמת אשר תייעל את העבודה שלכם בצורה מושלמת! הקופות הרושמות הקיימות היום כוללות תוכנות מתקדמות לניהול העסק המאפשרות לכם לבצע עשרות פעולות במחשב אחד אשר מספק לכם את כל הכלים הטובים ביותר לגבייה, ניהול מלאי, ניהול שעות עובדים, ניהול כרטיס מועדון של לקוחות ושיפור השירות לכל לקוח ולקוח המגיע לעסק שלכם. עסקים רבים מוותרים על לקוחות כאשר יש להם עומס ולא מוצאים את הפתרון לניהול לקוחות יעיל. קופה רושמת להשכרה, עם מערכת לניהול בית העסק, תאפשר לכם לנהל את שירות הלקוחות הפרונטלי בצורה מתקדמת יותר ולהעניק לכל לקוח את השירות המהיר והטוב ביותר המגיע לו.

קופה רושמת להשכרה במנוי חודשי

בכדי שלקוח יחזור אליכם שוב ושוב הוא צריך לדעת שיש לו שירות מקצועי בכל פעם שהוא מגיע אליכם לבית העסק. השכרה של קופה במנוי חודשי תאפשר לכם להעניק לכל לקוח חוזר שירות טוב יותר עם ניהול כרטיס מועדון לקוחות! היום כמעט לכל בית עסק יש כרטיס מועדון וזה הרבה בזכות הקופות הרושמות המתקדמות אשר מאפשרות ניהול מועדון במערכת קלה ונוחה ביותר לתפעול. כאשר יש כרטיס מועדון (גם אם הוא לא פיזי) המופיע במערכת הקופה שלכם, יש לכם אפשרות לספק הנחות ללקוחות הקבועים ולבצע שימור לקוחות ברמה הגבוהה ביותר.

 

מודול SOFTWARE AS A SERVICE – טכנולוגיה שאינה משאירה אתכם מאחור

קופה רושמת ממוחשבת מציעה פתרון עדכני ויעיל העונה על צרכי עסקים קמעונאים, ומותאם לעסקים קטנים ובינוניים.
היתרונות ברורים: שליטה מלאה על בית העסק, הוצאות, הכנסות, מלאי ועוד מכל מקום בעולם, וכל זה- במחיר נוח, ללא תוספת תשלום הכרוכה בהתקנת מערכות תוכנה וחומרה נלוות. עמדות המכירה הממוחשבות עונות על כל צרכי העסק ללא צורך בעלויות נוספות.

כל הסיבות הנכונות לבחור קופה רושמת ממוחשבת של RNET

קופה רושמת ממוחשבת של חברת Rnet Technologies היא למעשה מודל מתקדם המאפשר פעילות ממוחשבת מכל מחשב ללא צורך ברכישת קופה פיזית. החיבור אל עמדות המכירה מבוצע באמצעות שרתים מאובטחים באופן מיידי, המידע מתקבל בו זמנית במשך הפעילות השוטפת של בית העסק. מערך השליטה חיצוני ומרכזי ולכן אפשרי ונוח לשימוש גם מחוץ לעסק באבטחה מלאה, ללא שימוש בספקים נוספים.

קופה רושמת מתקדמת מאפשרת כמה רמות פעילות נוחות לכל עובדי החברה בהתאם לתפקידם:
RNET POS המשמש בעמדת המכירה מול הצרכן, RNET In-Store Manager המשמש לתפעול ניהול העסק/החנות, מסופון המשמש עבור תהליך קליטת מלאי ושינוע בין מרכזים נוספים של העסק (לדוגמא: חנויות נוספות). המסופון ניתן להוספה בהתאם לדרישה.

קופה רושמת ממוחשבת לעסק – איפה מזמינים?

קיבלתם החלטה לשכור קופה רושמת? עשיתם החלטה נכונה! קופה רושמת ממוחשבת לעסק שוכרים במנוי חודשי רק דרך חברת RNET קופות רושמות! חברת RNET מספקת קופות רושמות לעסק וממוקמת באיזור ההיי-טק היוקרתי של הר-חוצבים בעיר ירושלים ומעסיקה את מהנדסי התוכנה הטובים ביותר בתחום הקמעונאי!

קופה רושמת של חברת RNET קופות רושמות

כנסו עכשיו לדף “צור קשר” באתר חברת RNET קופות רושמות ומלאו את הפרטים שלכם בדף הרישום באתר. צוות החברה יחזור אליכם בהקדם עם הצעה להשכרת קופה מקצועית לבית העסק במחיר שלא תוכלו לסרב לו!

קופה רושמת